Radisson Hotel Group

Kucharz / Kucharka

Radisson Hotel Group · Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polan
Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polan Posted 2026-10-15
Type
Full-time

Twoja rola

Jako Kucharz/Kucharka będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za tworzenie wyjątkowych doświadczeń kulinarnych dla naszych gości. To stanowisko dla osoby, która lubi pracę zespołową, ceni wysokie standardy oraz chce rozwijać swoje umiejętności w profesjonalnym środowisku gastronomicznym.

Za co będziesz odpowiadać?

  • Przygotowywanie dań zgodnie ze standardami jakości Radisson Hotel Group.
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania kuchni i najwyższej jakości obsługi gastronomicznej.
  • Dbanie o estetykę, smak oraz jakość serwowanych potraw.
  • Współpracę z zespołem kuchni w celu zapewnienia doskonałych doświadczeń kulinarnych dla gości.
  • Realizację powierzonych zadań w terminowy i profesjonalny sposób.
  • Kontrolę właściwego wykorzystania produktów oraz dbanie o minimizację strat.
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa żywności, higieny oraz wymagań HACCP.
  • Współudział w realizacji celów działu gastronomii oraz inicjatyw hotelowych.
  • Budowanie pozytywnej atmosfery pracy zgodnej z wartościami Radisson Hotel Group.

Poszukujemy osoby, która:

  • Ma doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza w profesjonalnej kuchni.
  • Zna standardy bezpieczeństwa żywności i zasady HACCP.
  • Czerpie satysfakcję z tworzenia wysokiej jakości dań i dbałości o detale.
  • Potrafi efektywnie współpracować z zespołem i wspierać pozytywną atmosferę pracy.
  • Jest zaangażowana, odpowiedzialna i dobrze odnajduje się w dynamicznym środowisku.
  • Chce rozwijać swoje umiejętności i budować karierę w branży hotelarskiej.
  • Wnosi do zespołu energię, inicjatywę i prawdziwą pasję do gastronomii.

W Radisson Hotel Group wierzymy, że każda chwila ma znaczenie. To właśnie ludzie stoją za naszym sukcesem, a nasza filozofia Yes I Can! sprawia, że każdego dnia tworzymy wyjątkowe doświadczenia dla gości na całym świecie. Poszukujemy osób z pasją, zaangażowaniem i energią, które chcą rozwijać swoją karierę w międzynarodowym środowisku hotelarskim.

Do naszego zespołu w Radisson Blu Hotel, Wrocław poszukujemy Kucharza/Kucharki , który wniesie do naszej kuchni kreatywność, kulinarną pasję i dbałość o najwyższą jakość serwowanych dań.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Live the Magic of Hospitality

Dołącz do zespołu, który każdego dnia tworzy niezapomniane doświadczenia dla gości z całego świata.

Build a Great Career

Niezależnie od doświadczenia, inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia, naukę i możliwości awansu w ramach międzynarodowej sieci Radisson Hotel Group.

Experience the Team Spirit

Pracuj w przyjaznym, różnorodnym i wspierającym środowisku, w którym liczy się współpraca i wzajemny szacunek.

Lead with You Ambition

Twoje pomysły, energia i zaangażowanie mają znaczenie. Dajemy przestrzeń do działania i rozwoju.

Korzystaj z benefitów Radisson Hotel Group

  • Preferencyjne stawki na pobyty w hotelach Radisson Hotel Group na całym świecie.
  • Zniżki dla rodziny i znajomych.
  • Rabaty na usługi hotelowe i gastronomiczne.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do kart MultiSport
  • Spotkania integracyjne

Dołącz do nas!

Jeśli kochasz gotować, cenisz najwyższą jakość i chcesz rozwijać swoją karierę w jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Gdańsku, czekamy na Twoją aplikację.

Aplikuj już dziś i razem z nami sprawiaj, że każda chwila ma znaczenie. ✨

M
Global Brand Trainee
Brussels, Belgium
Marketing
O
Night Club Manager
Doha, , Qatar
Operations
O
Digital Product Development Trainee
Brussels, Belgium
Operations
See all 25+ roles at Radisson Hotel Group →
2
Technical Test Analyst II / I
2K Games Vancouver, Canada
Operations
$80K–$98K
A
Associate Director / Director, Data Strategy & Measurement
Acceleration Partners London, UK
Operations
$65K–$85K
A
Director / Senior Director, Lab-in-the-Loop
Altos Labs San Francisco, CA Hybrid
Operations
$347K–$445K
1
Software Technician
10Beauty Burlington, Massachusetts, United States
Operations
$45K–$50K
See all Operations roles →

Interested in this role?

Apply directly on the company site — no recruiter middleman, no account required.

Apply now →
Apply on company site